Pár slov o stránkách

Já a fotografování
Jak se tak probírám vzpomínkami na své fotografické začátky, dostávám se až k výpravě do Petrovic na podzim 2004. Nebyla památná jen z tohoto hlediska. Tehdy už jsem to vážně nemohla vydržet doma, vybodla jsem se na zdravý rozum, dobré rady a podobně, sbalila jsem batoh a vyrazila. Barvy a tvary jihočeského podzimu mě okouzlily a zkoušela jsem je zachytit na film.
Ještě dlouho potom jsem o barvách přemýšlela a asi i mluvila, protože nejbližší Vánoce jsem jako povánoční dárek dostala digitál Olympus C740UZ. Vyzkoušet jsem ho jela do Polabí a tam se natrefila další náhoda, která mě nasměrovala – v křoví nade mnou seděl hýl a mně se ho podařilo docela slušně vyfotit. Dneska už vím, že spíš náhodou, ale tehdy mě to nadchlo. Počítač se mi začal plnit obrázky živočichů. Foťák jsem tahala všude. Rok po Olympusu jsem se zakoukala nad svoje poměry a místo mého věrného průvodce zaujala digi zrcadlovka Canon EOS 350 D. Procestovala se mnou od té doby kus světa.

Stránky
… jsou svého druhu kombinací fotogalerie, atlasu zvířat (velmi neúplného, ale pořád lepšího) a sbírky známek. Původně čistě zvířecí stránky se později rozšířily o cestovní podmnožinu.

Pokud víte
o nějakém živočichovi, kterého je možné fotograficky ulovit, budu vděčná za informaci. Taktéž i pokud budete mít nějakou připomínku (nejlépe milou) ke stránkám nebo fotografiím.
A na závěr drobná poznámka. Fotografie jsou mým vlastnictvím a ačkoliv nemám obecné námitky proti jejich nekomerčnímu použití, ráda bych se o každém předem dozvěděla.


Hlavní strana Nejnovější Odkazy Napište mi